איך לקנות ביטקוין וקריפטו ולהחזיר אותם באופן בטוח לחשבון הבנק.
איזו התרגשות- הקריפטו מיטאפ בשגרירות הביטקוין מחר בשעה 18:30!
נשמח לאישור הגעה עם מילוי הפרטים שלך כאן, רק אם יש כוונה אמיתית להגיע, וזאת במטרה לאפשר לאנשים שבסטנד ביי לתפוס מקום ולהינות מערב שכולו קריפטו. ניפגש בשגרירות הביטקוין, רחוב אחוזת בית 1 בת״א.
צוות ביטס אוף גולד.
יום שני, 4.9 | 20:30- 18:30 | שגרירות הביטקוין בת״א
Bits of Gold פועלת משנת 2013 וחרטה על דגלה לספק ללקוחותיה דרך נוחה, פשוטה, בטוחה ומונגשת לכניסה לעולמות הקריפטו, כולל קנייה, שמירה ומכירה של המטבעות השונים באמצעות כרטיס אשראי, העברה בנקאית וגם בהוראת קבע. אנחנו מזמינים אתכם לדעת, להכיר וללמוד עוד על עולם הקריפטו בביקור בקריפטופדיה, במגוון הכתבות בבלוג שלנו ובאירוע הקרוב.
יש לכם שאלות נוספות? דברו איתנו, אנחנו זמינים בווטסאפ ובטלפון 03-6133034.