טוען אירועים
סדנה מעשית בטכנולוגיית בלוקצ׳יין - איך כל אחד יכול להשתלב בתחום?

סדנה מעשית בטכנולוגיית בלוקצ׳יין - איך כל אחד יכול להשתלב בתחום?

רכישת כרטיסים בלינק >>>
https://eventbuzz.co.il/blockchain-workshop

בשנות ה- 90 כאשר האינטרנט פרץ לתודעה הציבורית רק מעטים הבינו את ההשלכות של האינטרנט על חיינו כפי שהם כיום. אנחנו חווים היום את שנות ה-90 של הבלוקצ'יין. עתידנים חוזים שהבלוקצ'יין יעשה לערך מה שהאינטרנט עשה למידע, והניצנים של השינוי כבר נראים כיום.

הסדנה מיועדת לאלו שמאמינים בבלוקצ'יין ומעוניינים להיות חלק מהמהפיכה שמתחוללת סביבנו. בין אם אתם יזמים, טכנולוגים, עובדי ממשלה או נותני שירותים, הסדנה הזו מיועדת לכם. בסדנה נדבר על השימושים השונים של בלוקצ'יין ברמה הממשלתית, הארגונית והפרטית. נסביר את המעמד של הבלוקצ'יין והמטבעות הקריפטוגרפיים, הרגולציה שחלה עליהם, והיכולת לקדם מיזמים בתחום.

נחלק את הסדנא לשני חלקים. בחלק הראשון נעסוק בהשלכות של מהפכת הבלוקצ'יין על החברה, הכלכלה והממשל. נסביר איך תוך זמן קצר הפך בלוקצ'יין למושג שכולם מדברים עליו? מה כל כך מושך בבלוקצ'יין? איך זה משפיע על החיים שלנו ביום-יום? מה יעשה הבלוקצ'יין לכסף בעתיד? איך נראית משילות בעולם הבלוקצ'יין? והאם זהו סוף עידן המתווכים (middlemen)?

בחלק השני נעסוק בהיבטים הפרקטיים של הבלוקצ'יין. נדון בהזדמנויות והסכנות הגלומות בהשקעה במטבעות קריפטוגרפיים, נבחין בין ICO ל – STO, ונראה באלו נסיבות השקעות כאלו יכולות להצליח. נפרט איך מקימים מיזם בתחום הבלוקצ'יין והקריפטו מבלי להסתבך עם החוק, מה הם ההיבטים המשפטיים והרגולטוריים שצריך לקחת בחשבון, ונסתכל על מספר מקרי מבחן מהשנה האחרונה. לבסוף, נשאל עצמנו איפה ההזדמנויות בעתיד, ואיך אנחנו יכולים לנצל את הטכנולוגיה כדי לשפר את העולם.
המטרה היא לתת כלים למשתתפים להבין את הפרקטיקה של הבלוקצ'יין, ולבחון בצורה מקיפה את האפשרות לעסוק בתחום ולקדם את הארגונים או המיזמים שלהם באמצעות הטכנולוגיה הייחודית הזו.

*על המרצה*
עו״ד רואי קידר יזם בנפשו. התוודע לבלוקצ'יין כמעט במקרה לפני 4 שנים, ומאז הפך לחובב נלהב. מלווה משפטית מיזמים רבים העוסקים בבלוקצ'יין ובמטבעות קריפטוגרפיים, כותב ומרצה בתחום בארץ ובעולם. בעבר שימש כיועץ המשפטי של המטה לביטחון לאומי במשרד ראש הממשלה, וכיום משמש כיועץ מיוחד לטכנולוגיות מפציעות במשרד עוה"ד יגאל ארנון ושות' ומרצה במרכז הבינתחומי בהרצליה. רואי נבחר ע״י The Cryptocurrency Magazine כאחד מ-10 המומחים למטבעות קריפטוגרפיים.
---------

הסדנה תתקיים ביום רביעי 16.1

במתחם Meet In Place, רוטשילד 8, ת״א.

בין השעות : 19:00 - 22:30

לרכישת כרטיסים >>>
https://eventbuzz.co.il/blockchain-workshop

**הסדנה מוגבלת ל30 משתתפים בלבד**

חדשות, כתבות ועדכוני קריפטו

בחינם אצלך במייל!​

מצטרפים >> ונשארים מעודכנים

סדנה מעשית בטכנולוגיית בלוקצ׳יין - איך כל אחד יכול להשתלב בתחום? - Bits of Gold - Blog

סיימנו

הצטרפת לכל העדכונים

סדנה מעשית בטכנולוגיית בלוקצ׳יין - איך כל אחד יכול להשתלב בתחום? - Bits of Gold - Blog
דילוג לתוכן