טוען אירועים
FINTECH WEEK TEL AVIV 2019

FINTECH WEEK TEL AVIV 2019

שבוע הפינטק המתקיים בתל אביב בין ה- 4-6 במרץ הקרוב, יאחד אליו את כל שחקני האקו סיסטם למפגש שנתי יוקרתי. האירוע מורכב משלושה ימים עיקריים כאשר כל יום מהווה כנס בפני עצמו ובעל קונספט ואג׳נדה שונה. בשבוע זה ישתתפו מומחים בתחומם ומשפיענים מרחבי העולם.

את השבוע המפואר יפתח יום ״קהילת האקדמאים של הבלוקצ׳יין״ (3/3/19) ומיד לאחריו ״יום הבלוקצ׳יין״ (4/3/19) שיוקדש כולו לנושאי קריפטו, בלוקצ׳יין, טוקנים, אסימונים וטכנולוגיות ארנקים. יחד נחקור את האבולוציה שעבר הבלוקצ׳יין והמעבר ממטבע דיגיטלי ל- (Security Token (STO לבלוקצ׳יין ארגוני ונבחן את הנושאים החדשים שעל הפרק ואת הטרנדים העתידיים לבוא.

היום השלישי, ״יום הפינטק״ (5/3/19) יוקדש איך לא, לכל הדברים שמעסיקים את עולם הפינטק. בנקאות, תשלומים, רגולציה, בנקאות ריטייל ועוד. בנוסףֿ על הפרק, סייבר, דאטה, הפרת נתונים, ניהול מסמכי זיהוי ועוד.

היום הרביעי והאחרון (6/3/19), ״נשים בפינטק״ יבחן כיצד נוכל לטפח מערכת אקולוגית המחבקת כוח עבודה מגוון ודינמי המגייסת אל מערכותיה ומשתמשת במיומנויות מגוונות יותר. כנס זה יאגד יזמים ומומחים, גברים ונשים כאחד כדי למצוא יחד את הדרכים הטובות ביותר להצליח במשימה.

ניתן להרשם לאירוע המלא או לימים ספציפים בלינק הבא>> https://www.telaviv.fintechweek.com/page/1372097/register-

חדשות, כתבות ועדכוני קריפטו

בחינם אצלך במייל!​

מצטרפים >> ונשארים מעודכנים

FINTECH WEEK TEL AVIV 2019 - Bits of Gold - Blog

סיימנו

הצטרפת לכל העדכונים

FINTECH WEEK TEL AVIV 2019 - Bits of Gold - Blog
דילוג לתוכן