מספר המשרות בתחום הקריפטו הוכפל מאז תחילת השנה

קריאה של 3 דקות

AngelList, אתר אינטרנט לסטארטאפים המציע משרות למחפשי עבודה והזדמנויות השקעה למשקיעי אנג'ל, דיווח כי מספר המשרות הפתוחות בתחום הקריפטו הוכפל בשלושת החודשים האחרונים, על פי הידיעון השבועי של האתר שפורסם באפריל.

job7

טכנולוגיית הבלוקצ׳יין שצפויה לשנות את הכלכלה כפי שהכרנו אותה עד היום, הפכה לתחום ה״חם״ בענפי ההייטק והסארטאפ. לפי הנתונים מהידיעון של AngelList, שנשא את הכותרת "הביטקוין (לא) מת" בדצמבר 2017 – בזמן שהביטקוין הגיע לשיא של 20,000$, כמות המשרות החדשות הקשורות למטבעות דיגיטליים היתה סביב ה-500. לאחר קריסת המטבע מתחת ל-7,000$ בפברואר השנה, מספר המשרות המבוקשות בתחום זינק ל-1,000. כפי ש- AngelList נוהג להתבדח, הסיבה לכך טמונה בעובדה ש״סטארטפים לא באמת מסתכלים על השווקים״.

בעבר צפה ה- AngelList, בפרסום שנכון לעכשיו טרם עודכן – "איך להשיג משרה בתחום הקריפטו" – כי עד שנת 2017 יהיו מעל 1,200 פרסומים של משרות בתחום הקריפטו – והשנה המספר עתיד לעלות אף למעלה מכך.

job1

עוד מציין הידיעון כי פעילות ב- ICO היתה מאוד פופולרית במרץ האחרון, וכי קרנות גידור בתחום המטבעות הדיגיטליים תופסות את מקומם של משקיעי הון סיכון במסגרת מודל השקעה חדש זה. ״CoinList״ לדוגמה, אתר משנה של AngelList המורכב מפלטפורמה עבור שירותים פיננסיים מבוססי אסימונים העומדים בתקנים הרגולטוריים, גייס 9.2 מיליון דולר במהלך סבב הגיוס הראשוני שלו בתחילת אפריל.

עקבו אחרינו

היו הראשונים לקבל את הפוסטים שלנו ישירות לתיבת המייל שלכם

נראה כי הטכנולוגיה עושה את דרכה גם למשרות שאינן טכנולוגיות במהותן כמו אדמיניסטרציה, מכירות ומשאבי אנוש. Cointelegraph כתב אודות הסוגים החדשים והמגוונים של הזדמנויות תעסוקה בתחום הקריפטו ב-2018. הידיעון מונה שלוש חברות המעסיקות עובדים בתחום ה"פיננסים המבוזרים", שלוש חברות בתחום "חומרת אבטחה", ושלוש חברות בתחום ה"אינטרנט המבוזר".

אין ספק שהתפתחות טכנולוגיית הבלוקצ׳יין והמסחר במטבעות דיגיטליים יולידו עוד ועוד משרות בשנה הקרובה ויציפו את שוק העבודה.

כתבות מומלצות

מומלץ עבורך